Přední výrobce garážových
a průmyslových vrat
Přihlášení pro partnery
sekční průmyslová vrata 4sekční průmyslová vrata 5sekční průmyslová vrata 6

Sekční průmyslová vrata

  • Široká škála barev bez příplatku a možnost využít technologie DURA PRINT
  • Různé druhy kování pro různé objekty
  • Výroba vždy přesně na míru
  • Vynikající tepelně-izolační vlastnosti

V naší nabídce najdete ocelová a hliníková sekční vrata. Ocelová sekční vrata se vyznačují výbornými tepelně-izolačními vlastnostmi. Provedení tohoto typu sekčních vrat nabízíme v několika standardních barvách bez příplatku. Hliníková celoprosvětlená sekční vrata se používají především v moderních prosklených objektech, jako jsou autosalony. Na přání vám vyrobíme všechna sekční průmyslová vrata v jakékoli barvě dle palety RAL nebo s jakýmkoliv potiskem technologií DURA PRINT.

Poptat tato sekční vrata

Možnosti provedení

Ocelová vrata BASE+

Průmyslová vrata Base+ jsou určena především pro průmyslové a skladovaci objekty. Vrata se vyznačují výbornými tepelně-izolačními vlastnostmi. Jejich konstrukce vychází z požadavku na co nejvyšší pevnost, odolnost a snadnou a bezpečnou manipulaci. Provedení plných sekcí je standardně v oblíbeném designu lamely v bílé, stříbrné, šedé metalické, červené, modré, zelené, antracitové nebo hnědé barvě. Kromě základní bílé barvy panelů RAL 9010 je na přání samozřejmě možné vyrobit tato vrata v jakékoli barvě dle široké palety RAL.

RAL9006
RAL9007
RAL5010
RAL 3000
RAL8014
RAL 6005
RAL7016

Ukázky realizací

Průmyslová vrata BASE+ s 1 prosklenou sekcí a integrovaným vstupemPrůmyslová vrata BASE+ s vratovým těsněnímPrůmyslová vrata s 1 prosklenou sekcí a integrovaným vstupemPrůmyslová vrata se vstupem a prosklennou sekcíPrůmyslová vrata s prosklennou sekcíPrůmyslová vrata s individuálním designemPrůmyslová vrata s individuálním designemPrůmyslová vrata s individuálním designem

Hliníková vrata ALU+

Hliníková vrata ALU+ nabízejí velkorysé řešení při stavbě či adaptaci průmyslových objektů s požadavkem na výrazné prosvětlení interiéru.

Při využití kvalitních materiálů se lehkost a elegance snoubí s pevností a stabilitou. Bezpečnost na základě vizuálního kontaktu a maximální odolnost proti korozi jsou samozřejmostí u tohoto typu vrat.

HLINÍKOVÝ S PLECHOVOU VÝPLNÍ
HLINÍKOVÝ PROSKLENÝ PANEL
HLINÍKOVÝ PROSKLENÝ PANEL 2

Ukázky realizací

Hliníková vrataHliníková vrataHliníková vrata

Vrata design Drážka

Hliníková průmyslová vrata s maximálním prosvětlením umožňují již zvenku ukázat to, co stojí za vidění uvnitř, popřípadě přizpůsobit vzhled vrat vnějšímu plášti budovy takovým způsobem, že téměř nelze poznat, že jde o vrata. Tato varianta se výborně hodí např. do autosalonů. Na přání je možno mít prosvětlení v mléčné barvě nebo vyrobit vrata v jakékoli barvě dle vzorníku RAL. Vrata s maximálním prosvětlením do 3000 mm šířky jsou bez svislé příčky, od 3001 mm do 5000 mm jsou z bezpečnostních důvodů uprostřed rozdělena jednou svislou příčkou.

HLINÍKOVÝ S PLECHOVOU VÝPLNÍ
HLINÍKOVÝ PROSKLENÝ PANEL
HLINÍKOVÝ PROSKLENÝ PANEL 2

Ukázky realizací

Hliníková vrata s integrovaným vstupemHliníková vrataHliníková vrata

Integrované vstupní dveře a prosklení

Integrované vstupní dveře u průmyslových vrat šetří významným způsobem náklady na energie, neboť umožňují vstup do haly bez nutnosti otvírat celá vrata. Samozřejmostí je jejich barevná totožnost s vraty. Vstupní dveře mohou být doplněny dveřním zavíračem, jištěním proti pohybu vrat při otevřených dveřích, panikovým kováním a dalším příslušenstvím. Vstupní dveře je možno vyrobit buď s klasickým prahem o výšce 105 mm nebo 150 mm dle velikosti vrat nebo s nízkým prahem o výšce méně než 30 mm.

Ocelová vrata mohou být doplněna prosvětlenými panely v různé konfiguraci.

Ukázky realizací

Hliníková vrata ALM plus integrovaný vstupPrůmyslová vrata BASE+ s 1 prosklenou sekcí a integrovaným vstupemPrůmyslová vrata s 1 prosklennou sekcí a integrovaným vstupemPrůmyslová vrata se vstupem a prosklennou sekcí

Příslušenství

Okno k průmyslovým vratům 637 x 334 mm
Okno k průmyslovým vratům 637 x 334 mm

637 x 334 mm, černý rámeček

Okno k průmyslovým vratům 665 x 345 mm
Okno k průmyslovým vratům 665 x 345 mm

665 x 345 mm, černý rám

Madlo pro průmyslová vrata
Madlo pro průmyslová vrata

Černé oboustranné

Madlo PVC velké zapuštěné
Madlo PVC velké zapuštěné

Černé velké zapuštěné

Katalogy

Technická data

Vyrobila s chutí a pevnou rukou