Přední výrobce garážových
a průmyslových vrat
Přihlášení pro partnery
Vchodové dveře řady NEREZ

Vchodové hliníkové dveře s vetknutými výplněmi

  • Vždy přesně na míru
  • Široká nabídka provedení a doplňků
  • Výborné tepelně-izolační vlastnosti
  • Kvalitní hliníkový rám zaručuje dlouhou životnost dveří

Vybírejte vchodové hliníkové dveře z široké škály provedení, designů a barev. Všechny vchodové i vedlejší dveře vyrábíme vždy přesně na míru podle požadavků zákazníka. Rámy vchodových dveří jsou s přerušeným tepelným mostem se stavební hloubkou 80 nebo dokonce 95mm a vynikají výbornými tepelně-izolačními vlastnostmi. Výplně používáme buď hliníkové s XPS jádrem, nebo HPL výplně o různých tloušťkách. Samozřejmě vám však na přání vyrobíme také vchodové dveře celoprosklené nebo s bočními či horními pevnými díly.

Poptat tyto dveře

Možnosti provedení

Vchodové dveře řady nerez design

Vchodové dveře s exteriérovými hliníkovými a HPL výplněmi modelové řady NEREZ design jsou vybaveny nerezovými rámečky tloušťky 1,2 - 1,5 mm, které jsou nalepeny na výplni a mohou být prosklené. Dveře dále mohou mít další dekorativní nerezové prvky, které jsou buď nalepené nebo zafrézované do povrchu výplně.

Vchodové dveře řady NEREZVchodové dveře P1Vchodové dveře P12Vchodové dveře P29Vchodové dveře P35Vchodové dveře P38

Vchodové dveře řady KLASIK

  • Vždy přesně na míru
  • Kvalitní hliníkový rám zaručuje dlouhou životnost dveří
  • Široká nabídka provedení a doplňků

Vchodové dveře s exteriérovými HPL výplněmi modelové řady KLASIK jsou osazeny okénky různých tvarů, které mohou být zaskleny několika typy ornamentálních skel dle výběru zákazníka. Za příplatek je možné je vybavit bezpečnostním sklem. Mohou být dodávány v barvách vzorníku RAL nebo s fólií imitující různé dekory dřeva. Vchodové dveře lze vybavit libovolným příslušenstvím dle vlastního výběru (kování, různé dekory skla, zavírač apod.).

Vchodové dveře KlasikVchodové dveře K104Vchodové dveře K113

Vyrobila s chutí a pevnou rukou