Přední výrobce garážových
a průmyslových vrat
Přihlášení pro partnery
posuvná vrata 2posuvná vrata 3posuvná vrata 4

Posuvná garážová vrata

  • Možnost částečného otevření
  • Průjezdná výška zůstává zachována
  • Luxusní hliníkové kování
  • Vždy přesně na míru

Posuvná garážová vrata jsou zajímavou alternativou ke klasickým sekčním, dvoukřídlým nebo rolovacím vratům. Posuvná vrata je možné otevřít také jen částečně pro pohodlný průchod osob a ušetřit tak i nemalé náklady na energie. Instalací posuvných garážových vrat navíc nedojde ke snížení průjezdné výšky otvoru.

Poptat tato posuvná vrata

Možnosti provedení

Provedení lamela

Garážová vrata s designem lamela jsou představitelem klasického designu a tradičním původním typem vrat. Díky jasným liniím se hodí ke každému typu domu a zdiva. Lamelová vrata jsou standardně dodávána v bílé barvě s povrchem woodgrain, stucco nebo hladkým. Na přání zákazníka je možno použít jakoukoli barvu dle vzorníku RAL nebo potisk DURA PRINT. Použití lamely s hladkým povrchem umožňuje aplikaci technologie kašírování panelu, což výrazně rozšiřuje nabídku imitací dřeva i barevných odstínů.

Lamela bílá hladká
Lamela bílá woodgrain

Ukázky realizací

Provedení kazeta

Kazetová vrata jsou po mnoho let v oblibě pro svůj charakteristický vzhled, který doplňuje architekturu Vašeho domu. Představují klasický design a jsou nejvhodnějším typem pro použití dekorativního prosklení. Jsou dodávána vždy se strukturou dřeva woodgrain a to jak standardně v bílé barvě, tak při volbě barvy dle palety RAL i potisku DURA PRINT.

Kazeta bílá

Ukázky realizací

design garážových vrat kazeta (barva bílá)design garážových vrat kazeta (imitace dřeva zlatý dub)design garážových vrat kazeta, okénka s dekorační sadoudesign garážových vrat kazeta (imitace dřeva zlatý dub) s integrovaným vstupem

Vrata design Drážka

Garážová vrata se středovou drážkou jsou stále vyhledávanějším představitelem moderního designu garážových vrat. Jejich předností je praktičnost a jednoduchost. Středová drážka vytváří opticky jasné a pravidelné linie a tím doplňuje moderní design Vašeho domu. Na panel se středovou drážkou, který je buď hladký nebo se strukturou woodgrain, lze aplikovat širokou škálu barev dle vzorníku RAL nebo potisk DURA PRINT. Vrata se středovou drážkou se výborně hodí pro použití technologie kašírování. Při výběru kterékoliv imitace dřeva nebo barevné fólie je panel vždy hladký.

Drážka bílá hladká
Drážka bílá