Přední výrobce garážových
a průmyslových vrat
Přihlášení pro partnery

Společnost KRUŽÍK s.r.o., která na trhu působí již více než čtvrt století, je dnes již tradičním výrobcem sekčních garážových a průmyslových vrat. Bohaté zkušenosti s výrobou a obchodem na domácím i evropském trhu ji řadí mezi největší tuzemské producenty v tomto oboru. Naše společnost se v posledních letech stále výrazněji prosazuje i v evropském měřítku a v současnosti máme pravidelný odbyt již ve 13 evropských zemích.

Nejmodernější technologie výroby sekčních vrat garantují certifikáty TÜV a CSI na všechny výrobky firmy KRUŽÍK s.r.o. i certifikát ISO 9001:2015 na systém řízení jakosti. Bezpečný provoz zaručuje přísná evropská norma EN 13241-1. Díky zkušenostem i získaným certifikátům dnes naše společnost nabízí a garantuje nejvyšší kvalitu, bezpečnost provozu, záruku výrobků i vysokou flexibilitu s vyškoleným týmem odborných pracovníků.

Garážová i průmyslová vrata vyrábíme vždy přesně na míru a tím dosahujeme toho, že každý stavební otvor je precizně vyplněn. Jsme schopni vyrobit vrata na stavební otvor téměř jakéhokoli tvaru a rozměru.

Více než 26 let působíme na trhu garážových a průmyslových vrat a za tu dobu jsme získali bohaté zkušenosti ...

Generální ředitel Kružík s. r. o.

Naše certifikáty

Všechna garážová i průmyslová vrata KRUŽÍK jsou vyzkoušena a certifikována dle náročných bezpečnostních požadavků evropské normy EN 13241-1. Tyto certifikáty jsme získali v rámci vlastního certifikačního procesu, nejde v žádném případě o zakoupené certifikáty. Zde se opravdu vyplatí srovnání s konkurencí.


Podporujeme sportovní kluby

Podporujeme

Firma KRUŽÍK s.r.o. podporuje instituce a aktivity v místě a okolí sídla firmy . Podpora vzdělávání, sportovních a kulturních institucí a akcí většinou souvisí se zájmy či zálibami majitelů nebo zaměstnanců firmy.

Jedná se o podporu základních a středních škol, sportovních klubů a akcí (tenis, hokej, motosport, cyklistika, fotbal), kulturních akcí konajících se v Kroměříži - aktuálně Letní hudební akademie Kroměříž spojená s festivalem Hudební Kroměříž.

Důležitá je i podpora v sociální a zdravotní oblasti , která směřuje do Sociálních služeb města Kroměříže .

Vyrobila s chutí a pevnou rukou