Přední výrobce garážových
a průmyslových vrat
Přihlášení pro partnery
dvoukřídlá garážová vrata 1dvoukřídlá garážová vrata 2web 17

Dvoukřídlá garážová vrata

  • Kvalitní hliníkové profily i s přerušeným tepelným mostem
  • Panty seřiditelné ve 3 osách
  • Montáž je možná i bez ostění a nadpraží
  • Možnost použití prosklení izolačním dvojsklem s různými dekory

Dvoukřídlá garážová vrata s přerušeným i s nepřerušeným tepelným mostem představují zajímavou alternativu ke klasickým sekčním, rolovacím nebo posuvným vratům. Jsou ideální do garáže s minimálním ostěním a nadpražím. Montáž dvoukřídlých garážových vrat probíhá vždy do otvoru. Garážová dvoukřídlá vrata je možné doplnit pevným nadsvětlíkem nebo použít zasklení pomocí hliníkového příčníku.

Poptat tato dvoukřídlá vrata

Možnosti provedení

Dvoukřídlá vrata s přerušeným tepelným mostem

Dvoukřídlá vrata s přerušeným tepelným mostem jsou zajímavou novinkou v našem sortimentu, kterou nabízíme jako alternativu k sekčním, posuvným nebo rolovacím vratům. Jsou ideální pro garáže, kde je pouze minimální ostění a nadpraží. Jako všechna vrata vyráběná společností KRUŽÍK s.r.o., i dvoukřídlá vrata jsou vyrobena vždy přesně na míru.

K výrobě dvoukřídlých vrat jsou vždy použity kvalitní seřizovací panty, které zajišťují dokonalé vyvážení vrat s jejich rámem. Dvoukřídlá vrata jsou vždy vybavena nízkým prahem, čímž je dosaženo vyšší stability celé konstrukce. Masivní hliníková konstrukce s přerušeným tepelným mostem zaručuje dlouhou životnost těchto vrat a výborné tepelně-izolační vlastnosti. Hliníkový rám je rovněž výrazným designovým prvkem těchto vrat. Nabízí se možnost zajímavých barevných kombinací rámu a výplně, což umožňuje přesně sladit vrata s fasádou domu nebo s některým jeho prvkem.

Samozřejmostí je možnost výběru z téměř tří tisíců barev nebo z více než padesáti pěti imitací dřeva a barevných fólií, které jsou na panely nanášeny pomocí speciální metody kašírování. Jako výplň lze použít jakýkoliv typ panelu i většinu příslušenství jako u sekčních vrat.

Nově je možno pro všechny typy dvoukřídlých vrat i vedlejších dveří použít pro prosklení izolační dvojsklo s různými dekory.

Ukázky realizací

Dvoukřídlá vrata s panely design hladký, vodorovné uspořádání, imitace dřeva cherry amarettoDvoukřídlá vrata s panely design lamelaDvoukřídlá vrata s hladkými panely a prosvětlenímDvoukřídlá vrata s hladkými panely

Dvoukřídlá vrata s nepřerušeným tepelným mostem

Dvoukřídlá vrata s nepřerušeným tepelným mostem jsou klasickým typem dvoukřídlých vrat. V porovnání s dvoukřídlými vraty s přerušeným tepelným mostem mají samozřejmě horší tepelně-izolační vlastnosti, jejich výhodou je však nižší cena. Stejně jako dvoukřídlá vrata s přerušeným tepelným mostem jsou i tato dvoukřídlá vrata vyráběna vždy přesně na míru, mají seřizovací panty, nízký práh, který zpevňuje celou konstrukci a masivní hliníkový rám, ovšem s nepřerušeným tepelným mostem. Lze samozřejmě použít většinu příslušenství jako u sekčních vrat nebo si vybrat jakoukoli imitaci dřeva, barevnou fólii i barvu z rozšířeného vzorníku barev dle vlastního přání.

Montáž obou typů dvoukřídlých vrat probíhá vždy do otvoru. Z tohoto důvodu není potřeba žádné ostění a pro provedení bez elektrického pohonu ani nadpraží. Při použití elektrického pohonu je nutné nadpraží alespoň 50 mm. Pro variantu s elektrickým pohonem jsou používány stejné pohony jako pro sekční vrata. Panely ve vratech jsou standardně umístěny vodorovně, pro svislé umístění je nutná individuální konzultace. Oba typy dvoukřídlých vrat mohou být otvíravé dovnitř i ven, ovšem v případě otevírání dovnitř pouze bez elektrického pohonu.

Ukázka realizací

Dvoukřídlá vrata s panely design hladký, vodorovné uspořádání, imitace dřeva cherry amarettoDvoukřídlá vrata s panely design lamelaDvoukřídlá vrata s hladkými panely a prosvětlenímDvoukřídlá vrata s hladkými panely

Příslušenství

Okno čtvercové do sekce 290 x 290 mm
Okno čtvercové do sekce 290 x 290 mm

Okno čtverec. kartáčovaný hliník, 290 x 290 mm, dvojité akrylátové prosvětlení

Okno kulaté do sekce pr. 290 mm
Okno kulaté do sekce pr. 290 mm

Okno kulaté - kartáčovaný hliník, pr. 290 mm, dvojité akrylátové prosvětlení

Okno kulaté do sekce pr. 330 mm
Okno kulaté do sekce pr. 330 mm

Okno kulaté - nerez, pr. 330 mm, jednosklo čiré

Okno obdélníkové do sekce 1000 x 170 mm
Okno obdélníkové do sekce 1000 x 170 mm

Okno obdélník - kartáčovaný hliník, 1000 x 170 mm, dvojité akrylátové prosvětlení

Okno obdélníkové do sekce 488 x 322 mm
Okno obdélníkové do sekce 488 x 322 mm

Okno obdélník, kartáčovaný hliník, 488 x 322 mm, dvojité akrylátové prosvětlení

Okno obdélníkové do sekce 600 x 170 mm
Okno obdélníkové do sekce 600 x 170 mm

Okno obdélník, kartáčovaný hliník, 600 x 170 mm, dvojité akrylátové prosvětlení

Katalogy

Vyrobila s chutí a pevnou rukou