Přední výrobce garážových
a průmyslových vrat
Přihlášení pro partnery

DURA PRINT - DALŠÍ NOVÉ MOTIVY

Vážení zákazníci,
mnozí z Vás již možná zaregistrovali, že jsme od začátku června spustili poměrně intenzivní marketingovou kampaň na podporu unikátního potisku DURA PRINT. Kampaň zahrnuje sponzoring TV programů, billboardy, videa na YouTube, bannery na internetu, proklikové kampaně a kampaně na sociálních sítích. Rovněž byl kompletně redesignován web www.duraprint.cz, který je nyní jednodušší, přehlednější a lépe odpovídá posledním trendům ve vývoji webových prezentací.
Web DURA PRINT je samozřejmě optimalizován i pro tablety a mobilní telefony a můžete na něm, kromě jiného, nalézt například novou skupinu motivů VERTIKÁLNÍ STYL.
Našim zákazníkům se snažíme přinášet stále něco nového a tak bychom Vás chtěli upozornit na skutečnost, že vertikální motivy, které zahrnují různé dřevěné motivy, ale třeba i motiv rezavého plechu a moderní kombinace dřeva a bílé barvy, aktuálně nedokáže dodat žádný jiný výrobce vrat na trhu!
Dále bychom Vás chtěli informovat, že rozšiřujeme nabídku pohonů dodavatele FORCE DOOR, které vynikají spolehlivostí a moderním designem.
Volejte, pište, informujte se! Zpět na výpis novinek

Vyrobila s chutí a pevnou rukou